NIBC kiest VENGEAN voor branding, communicatie en visual identity

NIBC heeft creative branding agency VENGEAN aangetrokken voor haar cross-channel branding, communicatie en visual identity. VENGEAN zal in nauwe samenwerking met NIBC het merk helpen verdere groei en toekomstaandeel te verwerven in binnen- en buitenland, voor zowel NIBC Corporate als NIBC Direct.

In lijn met NIBC’s strategie en purpose enabling ambitions by financing assets, ontwikkelde VENGEAN een portfoliostrategie, positionering, brand story, logo en visuele identiteit, die in een opvallende, modernere vorm de drive en het ondernemende karakter van de bank krachtig neerzet en daarbij NIBC in haar totaliteit verenigt onder één sterk beeldmerk. Ondertussen werken NIBC en VENGEAN samen aan verdere on- en offline communicatie en content voor de diverse B2B en B2C kanalen waarin NIBC actief is.

VENGEAN is een creative branding agency, eind 2021 opgericht door Andy Mosmans (CEO), Bram Holzapfel (ECD) en Cees-Jan (CJ) de Melker (ECD). Vanuit de missie igniting impact by energising enterprise, with a vengeance, helpt VENGEAN internationaal ondernemingen en organisaties meer toekomstaandeel te veroveren.

www.vengean.com

www.nibc.com

 

 

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Junior Traffic Manager

17-04-2026 | 11:24:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Traffic Manager - Full-time · Amsterdam

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een IT Service Medewerker

17-04-2026 | 10:25:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar IT Service Medewerker - Fulltime

Bob Koigi: Impact is de nieuwe valuta

17-04-2026 | 10:24:47
Non-profits en merken zijn vrijwel gelijk vertegenwoordigd in de top 40.

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Media Operator

17-04-2026 | 10:07:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Media Operator - Fulltime

Fitzroy vertaalt BATU naar Add a little spark

17-04-2026 | 09:40:08
De campagne introduceert The Spark: het moment waarop iemand besluit iets anders te doen dan gepland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.