Marketing Report
Happy Horizon partner Vitesse voor performance-marketing nieuws

Happy Horizon partner Vitesse voor performance-marketing

Vitesse wijst Happy Horizon aan als partner om haar performance marketing en brand awareness een boost te geven. Vanaf aankomend seizoen gaat de bureaugroep onder andere zijn expertise op het gebied van SEO, SEA, social advertising en webshop-optimalisatie inzetten voor de Arnhemse voetbalclub.

Vitesse heeft gekozen voor Happy Horizon vanwege haar veelzijdigheid aan kennis en specialismen, in combinatie met een hub in het hart van Arnhem - de thuisstad van Vitesse. Onder het motto Jouw creative digital agency op het gebied van strategisch denken, analyseren, creativiteit, digitale diensten en technologie brengt het bureau expertises en creatieve professionals samen om resultaten af te leveren waar klanten blij van worden.

Marco Zweekhorst, Hub Manager Happy Horizon Arnhem & Apeldoorn: “Topsportmentaliteit zit in ons DNA. De cultuur bij Happy Horizon beschrijven we als een warme familie met topsportmentaliteit. En hoe tof is het dan om voor een topsportorganisatie als Vitesse te mogen werken?! Al tijdens de eerste afspraak op Papendal voelde het als een hele goede match. We zijn dan ook heel trots op deze samenwerking.”

www.happyhorizon.com

Lees ook:

[De Belofte 2023] Mike Hendrixen over Myrna Hendrickx

27-07-2023 | 15:28:00
Tijdens Cross Media Awards 2023 op 18 oktober in PHIL Haarlem wordt bekendgemaakt wie De Belofte 2023 is. Wij vragen mensen die staan genoteerd in de M100 lijsten 2023 om één persoon voor te dragen. De Jury van de Cross Media Awards kiest eerst de genomineerden en daarna de winnaar. De voordracht van Mike Hendrixen is Myrna Hendrickx, Senior Marketing & PR Executive bij Vertigo 6

NHL Stenden kiest Happy Horizon als strategische partner

14-07-2023 | 10:20:00
Happy Horizon gaat aan de slag met de online marketing, strategie en creativiteit

Thermen Resorts, T-Mobile, Jisk Flikweert en Happy Horizon winnaars EMAS Awards 2023

23-06-2023 | 11:32:00
De winnaars van de DDMA EMAS Awards zijn bekendgemaakt

Energize overgenomen door Happy Horizon

16-06-2023 | 01:05:00
Het merkactivatiebureau Energize is overgenomen door de creatief digitale bureaugroep Happy Horizon en verwacht door deze combinatie verder te kunnen verbreden en groeien

Lemm en Ten Haaf sluit zich aan bij Happy Horizon

23-05-2023 | 09:52:04
Creative agency Happy Horizonzet haar reeks aan overnames dit jaar voort en voegt Lemm en Ten Haaf toe aan de Happy Horizon-groep. Na eerdere acquisitie van Adbirds en EF2, staat met creative marketing agency Lemm en Ten Haaf de teller van dit jaar al op drie

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.