Bambuu oprichters lanceren AI-agency BAI.agency

Bas van Petten en Sietse Kingma, de oprichters van marketingbureau Bambuu, kondigen de lancering aan van hun AI-agency, BAI.agency. Deze onderneming richt zich op een benadering van AI-gebruik in marketing, die verder gaat dan de traditionele toepassingen van het genereren van grote hoeveelheden tekst of afbeeldingen.

BAI.agency speelt in op de verschuiving van consumentenoriëntatie en -informatie naar Answer Engines zoals ChatGPT en persoonlijke AI-assistenten. Met de verwachte versnelling van deze ontwikkeling door de introductie van AI-first devices, zoals smartphones, voorziet BAI.agency een fundamentele verandering in de manier waarop consumenten informatie zoeken en ontvangen.

Sietse Kingma: "Wij geloven dat Answer Engines snel zo goed worden dat traditionele zoekmethoden, zoals Googlen en het uitpluizen van websites en whitepapers, overbodig worden. Dit betekent dat marketeers snel hun grip op de klantreis kunnen verliezen. BAI.agency wil hierop inspelen door marketeers te helpen zich aan te passen aan deze nieuwe realiteit."

BAI.agency zal groepen van gelijkgestemde ondernemers samenstellen, waarbij elke groep een dedicated Marketing AI-specialist krijgt toegewezen. Door middel van doorlopende experimenten en het testen van hypotheses zal de opgedane ervaring worden gedeeld in exclusieve rapportages en bijeenkomsten.

www.bai.agency

www.bambuu.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[The List] Bambuu

12-03-2024 | 11:38:00
Bambuu organiseert het volledige marketing speelveld. Van strategie tot regie en specialistische uitvoering. Van branding tot media & website ontwikkeling

Ander MT voor Bambuu: Erik Dijkman aan het roer

26-01-2024 | 10:26:29
Per september 2023 heeft Erik Dijkman de directiepositie overgenomen van oprichters Bas van Petten en Sietse Kingma.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Shortlist SAN New Kids on the Block 2025 bekend

03-04-2026 | 10:32:00
6 bureaus maken nog kans op een plek in de finale van de competitie voor opkomende bureaus.

Joe Public en Grolsch lanceren Proost op karakter

02-04-2026 | 17:05:00
De campagne is ontwikkeld door Joe Public en zet het thema authenticiteit centraal, met een focus op mensen die hun eigen keuzes maken.

Livewall lanceert Easter Hunt met AR-game

02-04-2026 | 16:35:00
De activatie combineert augmented reality met een spelelement en is toegankelijk voor zowel klanten als het brede publiek.

Endeavour organiseert WNiD Spring Sessions

02-04-2026 | 15:40:47
De sessies zijn een vervolg op het What's Next in Digital-event en bieden verdieping op thema’s als e-commerce en leadgeneratie.

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.