Marketing Report
NLZiet breidt uit met SBS6 Classics en ONS nieuws

NLZiet breidt uit met SBS6 Classics en ONS

De streamingdienst NLZiet heeft de zenders SBS6 Classics en ONS toegevoegd aan zijn basispakket. Daarmee telt NLZiet 40 tv-zenders waarbij de programma’s van deze zenders tot zeven dagen terug te zien zijn. NLZiet is een coöperatief met de NPO, RTL Nederland en Talpa Network als participanten. Een basisabonnement op NLZiet kost 8,95 euro per maand of 95,40 euro per jaar.

ONS is een in juli 2023 door Kompas Publishing overgenomen tv-zender die zicht richt op programma’s en series uit de jaren ’60, ’70 en ’80 als Bonnie & Clyde, Doctor Who, the Flying Doctors en Peppi & Kokki, maar ook Nederlandse speelfilms, geschiedenis, muziek en entertainment.  De zender die sinds 2006 bestaat, is te zien via de basispakketten van onder meer VodafoneZiggo, Delta Fiber en Online, maar is via T-Mobile Netherlands en KPN in pluspakketten te zien.

SBS6 Classics is een zender van Talpa Network met oude programma’s van SBS6 waaronder realityseries, spelshows en meer.  Programma’s als Man Bijt Hond, Hoeveel ben je waard? Patty & Gordon en Paleis voor een Prikkie zijn daar te zien. SBS6 Classics wordt via Kijk verspreid alsmede via het Samsung tv-platform. Het is niet bekend of Talpa Network de ambitie heeft de distributie van SBS6 Classics uit te breiden met de grote distributeurs als VodafoneZiggo, KPN en T-Mobile Netherlands. SBS6 Classics ging in juli 2022 van start.

Zowel SBS6 Classics als ONS bevatten reclame. De reclamezendtijd van ONS wordt via Ad Alliance (RTL Nederland) verkocht; SBS6 Classics via Talpa Media Solutions.

www.nlziet.nl

www.kijkbijons.nl

www.kijk.nl/programmas/sbs6-classics

www.talpanetwork.com

 

Lees ook:

Talpa Entertainment Productions wordt Talpa Studios

25-09-2023 | 09:48:00
Talpa Entertainment Productions (Talpa) opgericht door John de Mol, bundelt alle activiteiten onder de naam Talpa Studios.

NPO met overkoepelende strategie: voortdurend in verbinding

25-09-2023 | 06:45:00
De NPO heeft een overkoepelende strategie vastgestel met als leidende draad: voortdurend in verbinding. Dit blijkt uit de geopenbaarde begroting 2024 van de NPO

NPO wil in 2024 recordbedrag van 966 miljoen euro van ministerie van OCW

25-09-2023 | 06:45:00
De NPO heeft 966 miljoen euro aan budget gevraagd aan het ministerie van OCW voor de uitvoering van zijn taken. De  totale begroting van de NPO komt in 2024 uit op 1,1 miljard euro. In 2024 wil de NPO 26,07 miljoen euro ongebruikte middelen uit 2023 overhevelen naar 2024

[Interview] Romar Bucur (Banijay Benelux): immersive content en augmented reality wordt gemeengoed

21-09-2023 | 13:26:00
Romar Bucur is Head of Business Development & Strategy bij producent Banijay Benelux. In het kader van de Dutch Media Week interviewt Marketing Report een aantal relevante spelers in de media-industrie

Wehkamp komt met 100 procent shoppable campagne

19-09-2023 | 18:03:00
Wehkamp introduceert een campagne met presentatrice Leonie ter Braak waarbij middels QR-codes voor mode en fashionable living geshopt kan worden
 

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.