Steve Klare en Timo Archutowski starten online advertising agency Bastian Lewis

Steve Klare en Timo Archutowski, beiden afkomstig van het online marketingbureau Level Up Group uit Amsterdam, hebben samen het online advertising agency Bastian Lewis opgericht. Dit bureau zal zich richten op online advertising voor snelgroeiende startups en scale-ups.

Steve Klare was bij Level Up Group de Head of Social Advertising en Timo Archutowski was de Head of Paid Search & Senior Consultant ten behoeve van SEA (Search Engine Advertising). Samen hebben ze meer dan 15 jaar ervaring op het gebied van online marketing en hebben ze bewezen succesvol te zijn in het helpen van merken zoals Heineken, Unilever en JBL om hun doelen te bereiken.  

Bastian Lewis zal zich focussen op het optimaliseren van online advertising campagnes voor start-ups en scale-ups, om zo hun online aanwezigheid te versterken en hun merknaam te vestigen.

Steve Klare en Timo Archutowski: “Online advertising voor scale-ups is anders omdat ze gigantisch groeipotentieel hebben. Daar past een flexibele samenwerking en een snelle testgedreven aanpak het beste bij. Onze aanpak en ervaring zijn een waardevolle toevoeging voor scale-ups die op zoek zijn naar professioneel online marketing advies. Bij deze doelgroep is snelheid en flexibiliteit van groot belang. En wij hebben gezien dat de grotere marketing bureaus moeite hebben met dit snelle schakelen.

Daarnaast hebben de grote bureaus een gebrek aan T-shaped marketeers: een marketeer die een brede basiskennis heeft over alle onderdelen van marketing, naast hun specialisatie. En dat hebben wij wel. Daardoor overzien wij de gehele strategie, leggen verbanden tussen verschillende specialismen en sturen zo op 2 tot 3 keer snellere groei.”

Foto: Fotograveertje

www.bastianlewis.agency

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Team Lead Social Advertising

13-04-2026 | 15:22:00
Abovo Maxlead is per direct op zoek naar een Team Lead Social Advertising - Oegstgeest/32 - 40 uur

Coca-Cola breidt WK 2026-campagne verder uit

13-04-2026 | 07:51:00
The Coca-Cola Company heeft met Uncanned Emotions de tweede wereldwijde merkfilm gelanceerd in aanloop naar het FIFA World Cup 2026. De campagne maakt deel uit van een bredere samenwerking rond het toernooi en bouwt voort op de eerdere film Bubbling Up.

Studie Dentsu herijkt effectiviteit van videoadvertising

12-04-2026 | 21:50:00
Dentsu presenteert met The Brand Reset een grootschalig onderzoek naar de effectiviteit van videoadvertising

Dit zijn de grootste adverteerders van Nederland

12-04-2026 | 11:25:00
Tijdens het M100 Event lanceerde Marketing Report de Merken500. De maand gaan we een deel van de achterliggende data bekendmaken. In deze eerste deelpublicatie paid media. Datapartner is Nielsen, de meetperiode is oktober 2024 - september 2025

[Vacatures] Vertigo 6 zoekt een Creative Content Specialist

10-04-2026 | 10:22:00
Vertigo 6 is per direct op zoek naar Creative Content Specialist - Arnhem | Fulltime | Medior
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

GBE Creative Agency opent hub in Maastricht

15-04-2026 | 07:11:06
GBE Creative Agency heeft per 1 maart 2026 een vestiging geopend in Maastricht. Met deze stap werkt het bureau voortaan vanuit een twee-hubmodel, met Amsterdam en Maastricht als uitvalsbasis

Welkoop kiest N=5 en Monkeys & Bananas

14-04-2026 | 17:02:00
Welkoop heeft na twee pitchtrajecten gekozen voor N=5 als lead agency en Monkeys & Bananas als social bureau.

Publicis rapporteert stabiele groei in eerste kwartaal

14-04-2026 | 16:22:52
Publicis Groupe heeft in het eerste kwartaal van 2026 een autonome nettogroei van 4,5 procent gerealiseerd, ondersteund door een omzetgroei van 6,4 procent.

ACC brengt Cannes Lions opnieuw naar België met St-Canneke

14-04-2026 | 15:59:00
ACC organiseert voor de twaalfde keer St-Canneke, het event waarin de inspiratie van Cannes Lions wordt vertaald naar de Belgische creatieve sector.

hollandsnieuwe kiest Crocodile als social partner

14-04-2026 | 12:44:07
hollandsnieuwe kiest Crocodile Agency als vaste social partner na een pitchtraject. Het bureau wordt verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van een social-firststrategie
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.