![[Nederlands MediaNetwerk TV] Birgit Zuurveld (Dorst & Lesser) over social media, kijktijd en doelgroepen](images/2020/Q2/BirgitZuurveld-DorstLesser-NMNTV-MarketingReport.jpg)
[Nederlands MediaNetwerk TV] Birgit Zuurveld (Dorst & Lesser) over social media, kijktijd en doelgroepen
Birgit Zuurveld is managing director bij Dorst & Lesser. Het bureau is in 2011 opgericht en ontwikkelt social strategieën, content en campagnes voor bekende merken.
Birgit Zuurveld: "Wij zijn een socialmediabureau, wij verzorgen de social media voor verschillende klanten. Wij geloven in het vertellen van verhalen, we maken de content en verspreiden die. We hebben een brede klantenkring, bijvoorbeeld Lidl, Action, Schweppes."
"Merken hebben verschillende doelgroepen, maar zijn allemaal te vinden op social media. Autokopers zijn mannen van middelbare leeftijd, maar jongeren zijn weer voor veel merken interessant om merkvoorkeur te creëren. Die laatste groep vind je natuurlijk veel op TikTok, helaas zijn goede TikTok-campagnes tot nog toe schaars."
Kijk dit interessante interview hier:
www.dorstenlesser.com
www.quadia.nl
Bekijk nog veel meer interviews op Nederlands MediaNetwerk TV.

Meld je aan voor de Marketing Report nieuwsbrief
Volg Marketing Report op Twitter
Word lid van de Marketing Report Groep op LinkedIn
Vacatures in media- en marketingcommunicatie