![[De Belofte 2023] Budi Gonzalez de Chaves over Kim Schneider](images/2023/Q3/De_Belofte_Marketing_Report_Budi.jpg.png)
[De Belofte 2023] Budi Gonzalez de Chaves over Kim Schneider
Tijdens Cross Media Awards 2023 op 18 oktober in PHIL Haarlem wordt bekendgemaakt wie De Belofte 2023 is. Wij vragen mensen die staan genoteerd in de M100 lijsten 2023 om één persoon voor te dragen. De Jury van de Cross Media Awards kiest eerst de genomineerden en daarna de winnaar.
De voordracht van Bijvoorkeur oprichter Budi Gonzalez de Chaves is Kim Schneider, Media & Campagne Coördinator bij vanHaren Schoenen.
De transitie die het merk vanHaren aan het doormaken is
Met veel plezier wil ik Kim Schneider nomineren als Belofte voor 2023. Kim is nog maar een half jaar werkzaam als media & campagne coördinator bij vanHaren. Überhaupt is Kim nog maar 2,5 jaar geleden van de universiteit afgekomen. Ze speelt een belangrijke rol bij de transitie die het merk vanHaren aan het doormaken is. Van een promo gedreven merk naar een merk waar de korte termijn en de lange termijn goed in balans zijn.
Een goed oog voor commercie en verkoop
Knap om te zien hoe Kim, met relatief weinig ervaring, hier inhoudelijk zo’n goede bijdrage aan levert. Ze weet erg goed het vanHaren gevoel door te vertalen in alle communicatiemiddelen. Maar heeft ook een goed oog voor commercie en verkoop. Dat het ook nog heel fijn werken is met Kim - mensen zetten graag een stapje extra voor haar - is bijna net zo belangrijk als de kennis en kunde die ze dagelijks inzet voor vanHaren.
Lees ook:
[Budi & Thijs] De consument heeft bijna altijd ongelijk
[Interview] Budi Gonzalez de Chaves en Thijs de Boer: We kennen maar één bureau dat merkvoorkeur belooft
[Budi & Thijs] Reclame rookgordijnen
Nominaties Audify Awards bekend
[Budi & Thijs] ROI? Lang leve de verspilling!
De Belofte wordt mede mogelijk gemaakt door Result Recruitment