
De Volksbank start campagne met maatschappelijke insteek
Op maandag 18 september de Volksbank met een landelijke campagne. Het moederbedrijf van vier banken (SNS, ASN Bank, RegioBank en BLG Wonen) wil met de campagne laten zien dat zij oog heeft voor wat er gaande is in de samenleving en de handen ineenslaat om bij te dragen aan oplossingen.
In de campagne vertellen gewone mensen met verschillende achtergronden met welke actuele financiële problemen ze in deze tijd worstelen en vragen ze zich kritisch af waarom dat niet anders kan. Onder het motto (pay-off) Beter voor elkaar laat de Volksbank in de campagne vervolgens zien deze problemen te onderkennen en voortdurend aan oplossingen te werken waar mensen echt iets aan hebben.
Marijne Joosten, Manager Corporate Marketing bij de Volksbank: " Met onze vier bankmerken werken we elke dag aan oplossingen om pijnpunten bij mensen weg te nemen. Dat doen we door de handen ineen te slaan kennis en expertise te delen. Op die manier willen we helpen positieve maatschappelijke veranderingen voor mensen in gang te zetten en Nederland een stukje beter te maken”, aldus
Credits:
Adverteerder: de Volksbank | Reclamebureau: Selmore Creative Agency | Digital en content bureau: Born05 | Mediabureau: Wavemaker | Productiemaatschappij: Czar | Regisseur: Kay Lindhout | Voice-over: Everon Jackson Hooi | Offline edit: Erik Edit | Grading: Joppo / De Grot | Muziek: Ruben Samama | Geluid: Public Audio
Lees ook: