[SHOWREEL!] De Combinatie van Factoren: We know what makes people act
Wij beïnvloeden gedrag met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is FACT #1 van De Combinatie van Factoren. Over onze andere 261 FACTS hebben we een film gemaakt. Werd wat lang. Dus check de showreel voor een selectie van onze beste FACTS voor de mooiste merken.
Kijk ook:
Partner worden
Ook een showreel - en nog veel meer - op onze website? Neem dan contact op met Eric-Jan Vis - [email protected] | 0653 - 41 12 13
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Wereldwijde campagne voor LEGOLAND-coaster
adam&eve\TBWA heeft met Calling All Heroes een wereldwijde campagne gelanceerd voor Merlin Entertainments
Bellicon kiest Ablestar voor merkstrategie
Doel is om de internationale groei van het fitnessmerk verder te structureren en te ondersteunen met een heldere merkkoers.
TopParken en awesome. kiezen voor social-first aanpak
Na de overname van awesome. door Abovo Maxlead is TopParken de eerste klant die volledig geïntegreerd samenwerkt binnen deze combinatie.
[Vacatures] Boomerang (part of Publicis Groupe) zoekt een Media Consultant (PMX)
Boomerang (part of Publicis Groupe) is per direct op zoek naar Media Consultant (PMX) - Amsterdam
[Vacancy] Boomerang (part of Publicis Groupe) has a position for Retail Media Consultant
Boomerang (part of Publicis Groupe) is directly looking for Retail Media Consultant - Amsterdam
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen