Natwerk ontwikkelt campagne Humanistisch Verbond

Natwerk die in maart 2023 na een pitch van het Humanistisch Verbond verkozen is als het reclamebureau, heeft daarvoor een eerste campagne gelanceerd. De campagne 365 reminders om jezelf te mogen zijn wil 365 dagen aandacht vragen voor het belang van de vrijheid om jezelf te mogen zijn en dat je die vrijheid ook anderen moet gunnen.

Geheugensteuntje

De campagne is een geheugensteuntje op social media met persoonlijke foto's en quotes. Tijdens diverse Pride events door heel Nederland worden mensen door het Humanistisch Verbond geportretteerd: van feestvierders, dagjesmensen, hulpverleners tot voorbijgangers. Welke boodschap willen zij Nederland meegeven: wat mogen we na de Pride niet vergeten? Een antwoord op die vraag verschijnt elke dag online in de vorm van een portret op de instagrampagina @365dagenreminders.

Robbert Bodegraven, directeur van het Humanistisch Verbond: “We willen dat er blijvend aandacht is voor het feit dat mensen zichzelf mogen zijn en we de ander die vrijheid moeten gunnen. Na Pride verdwijnt die aandacht al snel weer naar de achtergrond."

De campagne start met een paginagrote advertentie in het Parool waarin Robbert Bodegraven de eerste reminder onder de aandacht brengt. Gevolgd door een landelijke out of home campagne met de opvolgende reminders, waarvoor blowUP media ruimte beschikbaar stelde. Unlike verzorgde de animaties.

Alle uitingen leiden naar de instagrampagina @365dagenreminders waarop de campagne 365 dagen lang te volgen is.

www.natwerk.nl

www.humanistischverbond.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Natwerk trapt Waterjaar ARTIS af met DUIK IN ARTIS-campagne

23-03-2026 | 16:49:00
Natwerk heeft voor ARTIS de campagne DUIK IN ARTIS ontwikkeld. Daarmee opent ARTIS in 2026 een jaarprogramma rond het thema water en wordt toegewerkt naar de opening van het ARTIS-Aquarium in juni.

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Advertiser

06-01-2026 | 09:46:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Advertiser 

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Media Manager

06-01-2026 | 09:23:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Media Manager

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren

Natwerk ontwikkelt campagne ‘t Feest begint bij Gall & Gall

06-12-2025 | 02:08:00
Natwerk heeft de feestdagencampagne van Gall & Gall ontwikkeld onder de noemer ’t Feest begint bij Gall & Gall
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacancy] Scooperz has a position for Social Media Manager

08-04-2026 | 10:11:00
Scooperz is directly looking for Social Media Manager - Breda

[Vacatures] Boomerang (part of Publicis Groupe) zoekt een Senior Influencer Marketing Manager

08-04-2026 | 09:54:00
Boomerang (part of Publicis Groupe) is per direct op zoek naar Senior Influencer Marketing Manager - Amsterdam

VENGEAN & eyes + more: herpositionering met levendige mode-injectie

08-04-2026 | 07:25:00
VENGEAN heeft de internationale merkcommunicatie voor eyes + more ontwikkeld. Na eerdere lanceringen in Nederland en België bij Hans Anders, is het nu de beurt aan eyes + more in Duitsland (en Oostenrijk)

Judith Peters: Havas Lemz zet koers op beweging

07-04-2026 | 17:01:00
Marketing Report is in de Houthavens in Amsterdam en spreekt met Judith Peters, CEO van Havas Lemz. Het bureau staat op de longlist voor SAN Bureau van het Jaar 2025 en behoort tot de laatste 6 bureaus in de selectie

Buutvrij for life ontwikkelt LIVE SAUCY-campagne Salsa Shop

07-04-2026 | 16:12:00
Salsa Shop start samen met Buutvrij for life de campagne Live Saucy. Met de campagne wil het merk zich nadrukkelijker profileren en een breder publiek aanspreken, te beginnen in Amsterdam.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.